sekizm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sekizm

8M Sınıfının Sadece Okulda Bulusmasının Yetmemesi Sonucu Net Ortamındada Paylastıgı Site

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)

5 posters
YazarMesaj
Ayberk'
Admin
Ayberk'

Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Empty
MesajKonu: Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)   Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 9:38 pm

Nette Rasladığım bu yazı ilgimi cekti...Umarım beğenirsiniz.

Ömür dediğin nedir; bir bilinmez yazgının avuçlarında Hasret ömrün akıntısında Bir kalpsiz Alamut sonbaharıdır bu günler Güzellikler; Züleyha köşklerinde tutsak Hayâ yırtılmış bir gömleğe resmedilmiş Bu atıldığımız kuyular var ya bu kuyular Şehir eşkiyalarıyla maphus kalmak gibidir

Bu günler; hazan mevsiminden kalma günler Zülüflü bir gecenin dizlerinde Bedir Ashabı'ndan başka kimsemiz yok Buğulu bir geçmişin ardına düştü her şeyden el çekmiş kırgın kalbimiz Kollarını hüzne çemredi bugün de gece Bir isimsiz yıldızın parıltısında gözledik evvelin ve ahirin sevdasını Bir Uhud ağıtı gibi düştü sinemize o günlerden kalma tedirgin bir hâşiye

Bir göz köy eviydi sevda bağımız Yüreğimizi serip gitmiştik ya hani Bir Korucuk sevdası bir Alvar hülyası gibi isimsiz bir şeydi

Mevsimler çoraklaştı çöllerine düştük ömrümüzün Bir hicran süveydası bildik değil sevdamızın Vahşi'si oluverdik birden Kanımızı içti katiller bir yalancı kadehten Hüzün Nebi'nin dostu Ne denir ahretlik?* *

Bugün sana Vahşi gibi saklanacağın ve hayatın boyunca ardında ölümcül bir hasreti kucaklayacağın ruhsuz sütunlar bırakıyorum
**
Sana bir buğulu somun tadında küçük mutluluklar ve yaralara derman olmayan merhemler Kimsenin bilmediği emanet acılar bırakıyorum
**
Yokluğun soğuk yüzünde nasır bağlamış iki çift eldik seninle Bir bozkır yalnızlığıydık; köyümüzün kaval seslerine doymuş kimsesiz tepelerinde Bugün sana; o gittiğin akşam iliklerime ve yüreğime kadar işleyen soğukları ve toprağına yüz süren kar tanelerini bırakıyorum Sana kavalında yeniden can veren Yemen askerlerinin o dilden düşmez türküsünü Ve her eve her ocağa düşen bir memleket bir oğul ağıtı bırakıyorum
**
Sana üç öğün fukaralık ve beş vakit yakarışlar; yüreğini sarsacak yalnızlıklar bırakıyorum
**
Ben gözyaşlarımla yuduğum özlemimi haykıramıyorum ahretlik! Bu yüzden sana dile gelmeyen hasretler ve hiç yoktan kalbe düşen hüzünler bırakıyorum

Sana gidenin gelmediği bu dünya elinde musallada alınan helallikler ve "iyi" bilinen kötü adamlar bırakıyorum

Her zamankinden biraz daha fazla ve çaresiz bir acımasızlıkla sana seni bırakıyorum Sana yüreğimi bırakıyorum ahretlik yüreğimi!

Not:Emeğe Saygı [ALINTIDIR]
https://sekizm.yetkin-forum.com
Kaan' Ugurlu

Kaan' Ugurlu

MesajKonu: Geri: Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)   Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 9:39 pm

bu yazı beni aşar:D
http://www.galatasaray.org
Gven

Gven

MesajKonu: çok güzel   Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Icon_minitimeCuma Kas. 07, 2008 10:23 pm

intte dolaşıp bunu bizimle paylaşman bile emektir saolasın
http://www.sekizm.yetkin-forum.com
Doruk

Doruk

MesajKonu: Geri: Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)   Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 7:16 pm

eline saqlık abicim
pek bişey anlamasam da :S
BuRock

BuRock

MesajKonu: Geri: Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)   Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 9:49 pm

eyw süper
olmus eline sağlık
http://www.anticimbom.org
Kaan' Ugurlu

Kaan' Ugurlu

MesajKonu: Geri: Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)   Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 5:36 pm

yazıda ne anlatmaya çalışıo anlaan varmı
http://www.galatasaray.org
Doruk

Doruk

MesajKonu: Geri: Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)   Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı) Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 9:00 pm

Kaan' Ugurlu demiş ki:
yazıda ne anlatmaya çalışıo anlaan varmı

adama küfretsen daha iyi Shocked

Sana Yüreğimi Bırakıyorum...(Konuyu anlama amaclı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kim Gelmiş Olabilir